Хонқа тумани. Хонқа шаҳарчаси Халқлар дўстлиги кўчаси 30 уй, 220800
Rasmiy munosabat.
Xo'janiyazov Shohrux | 15 | Февраль 22, 2024
 Ijtimoiy tarmoqlarda davlat ahamiyatidagi 4R164 Xonqa sh.-Yangiariq q. - Chiqirchi q.-Xiva sh. avtomabil yo‘lining 3.9 km.dagi “Jirmizko‘l” kollektor ko‘prigi yuzasidan video lavhada tarqaldi

Расмий баёнотлар
Yoshlar teleradio kanalida efirga uzatilgan Xonqa tumanidagi ko‘p qavatli turar joylar holati yuzasidan quyidagilarni maʼlum qilamiz.
Xo'janiyazov Shohrux | 50 | Февраль 22, 2024

Dastlabki munosabat
Xo'janiyazov Shohrux | 46 | Февраль 01, 2024
Dastlabki munosabat

Расмий баёнотлар
Ijtimoiy tarmoqlarda “Xasanboy Adolat” fermer xo‘jaligi rahbari A.  Ibadullayevning video murojaati tarqaldi.
Xo'janiyazov Shohrux | 136 | Октябрь 24, 2023

Murojaatga munosabat
Xo'janiyazov Shohrux | 86 | Октябрь 04, 2023
Murojaatga munosabat

Расмий баёнотлар
Ijtimoiy  tarmoqlarda  3 gektar issiqxona boshqa fuqaro tomonidan buzib sotib yuborilganligi yuzasidan murojaat tarqaldi.
Xo'janiyazov Shohrux | 161 | Сентябрь 30, 2023

RASMIY AXBOROT
Xo'janiyazov Shohrux | 151 | Сентябрь 29, 2023
RASMIY AXBOROT
Батафсил

Хонқа туман ҳокимига мурожаат юбориш
Сизга Хонқа туман ҳокимига электрон имзодан фойдаланмаган ҳолда бевосита электрон тарзда мурожаатларни юбориш имкониятини тақдим этади. Сизнинг мурожаатингизга тез кунда жавоб берилади.